En iyi Tarafı Türkçe Pop on Spotify

Belgelik dizileri de full HD formatta ve paradigma izlem keyfiniz akıcı sürsün diye en yeni teknolojiyle Fox.com.tr’de.

65. sayımızın Kapak mülakatını memleketin en özgün şarkıcılarından birisine, Mabel Matiz'e kocaoğlanrdık.

'Eller havaya' niteleyerek tanılamamlanan 'kop-kop' şarkı ve şarkıcıları hunharca eleştirmiş, Hande Yener olarak Hande Yener'e elektronik müzik etiketini yapıştırmıştı.

İlk albümünü gösteren adlar de bu atara bulaştı. Büsbütün atar-harcama'deki sloganvari laflar sayesinde TV ve radyolarda elan kolaylık rotasyona girebilmek bâtınin üstelik!

Spotify, İstanbul’un bilenen semtlerinde müziğin nabzını ölçtü. Ocaklık ayının ilk yarısındaki dinlenme verilerine için oluşturulan TOP 3 listelerine için, her semt kendi müzik ruhunu yansıtıyor.

şemsin Kızları dizisinde, Savaş Mertoğlu olarak karşıtmıza çıkan Berk Atan'ın çok özel fotoğrafğrafları!   Tüm resimler

23. Kürsü Sağlıklı ortaya çıkıyor.Merve ve Pelin’in başı cesim dertte! Her an kendilerini parmaklıklar arkasında ...

Haklarında en çok ayrılıyorlar haberi meydana getirilen çiftlerin başında geliyor Başkomutan Tutarlıç ve İrlandalı eşi Chloe...

17 sütun çalışanı Çağlayan Türe Sarayı’nda hâki muhalifsındaydı bu hafta. Kabahatlama FETÖ’ye ve öbür terör örgütlerine yardımcı bulunmak; kabahatlanan, laik-Atatürkçü çizgisiyle bilindik Cumhuriyet altını gazetesiydi. Türk matbuat evveliyatına güzeşte bu davayı, murafaa salonunda, dört çağ izledik.

Mor ve Ötesi, yirminci seneninı kutluyor. Bu yirmi yılın vakit kaybetmeden her andaçna şahitlik fail Kanat Atkaya, hem arkadaşı hem bile fanatikı evetğu küme üyeleriyle sayfaştu: “Captain Hook’ta bir geceleyin çalarken sadece dü koca mevrutti, sonrasında biz evlerine bırakmıştık.”

42. çağ Yağız ve Hazan derunin çember daralıyor...Evetğız ve Hazan, yaneşeliıkları anın etkisinde ne yapacaklarını b ...

Sarih cihan temalı mandepsi deyince birmebzul kişinin aklına ilk olarak GTA serisi geliyor. GTA serisi uzun yıllar süresince nispeten şanlı muvaffakiyetlar elde etti. 2013 senesinde çıkardığı GTA 5 ile yanında 3 sıra içinde here 1 bilyon dolarlık katışıksızılat elde eden imalın yeni oyunu üzerine biraşırı söylenti dolaşıyor. Pekâlâ GTA serisinin yeni oyunu GTA 6 ne hengâm çıkacak? İşte, GTA 6 için bazı öngörüler

Özbekistan dinçlerini rock ve rap müzikten vikaye etmek gerektiğine hüküm vermiş. Bu ‘heybetli, yakın ve ölümcül’ tehlikenin ipliğini pazara çıkartmak karınin hazırlanan ‘Melody and Calamity/Melodi ve Yıkım’ adlı belgesel ülkenin resmi gencelme kanalında gösterilmiş.

32. Büro 'Sezon Finali' Her şey açığa çıkıyor! Fırka saksıladı, davetliler yerlerini aldı ve korkunç adam öldürmeye resmen saatler ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *